Czym jest HS CUT?

To prefabrykowany zestaw do złożenia drzwi przesuwnych. Zawiera elementy profilowe wraz ze wzmocnieniami oraz otworami technicznymi. W zestawie skompletowane są okucia i pakiet doszczelnień. Wszystkie komponenty są przygotowane na wymiar jakiego potrzebujesz.

Dla kogo jest HS CUT?

Jeśli jesteś producentem okien, któremu zależy na jakości komponentów i ceni swój czas – znalazłeś się w odpowiednim miejscu.

Oferujemy zestaw, z którego będziesz mógł złożyć drzwi przesuwne HS, łatwo niczym zestaw z klocków.
​​​​​​​

Nasze drzwi przesuwne  HS CUT są odpowiedzią na potrzeby nie tylko rynku polskiego, ale także francuskiego, włoskiego, niemieckiego i szwajcarskiego.

Jak zaoszczędzić 30 % czasu na produkcji HS?

Zestaw HS CUT z CKM jest już przygotowany na wymiar, jakiego potrzebujesz z kompletem okuć, klamek, pochwytów i uszczelek. Nie musisz się martwić także wierceniem otworów technologicznych takich jak odwodnienia, czy tych pod zasuwnicę. Dodatkowo każdy profil jest już uzbrojony w stalowe wzmocnienia. Tak przygotowany zestaw wystarczy tylko krok po kroku złożyć za pomocą standardowych narzędzi, którymi posługuje się każdy producent okien. Nie musisz więc inwestować w kolejne, specjalistyczne maszyny, co przekłada się na oszczędność w Twojej firmie.

Wszystko to zdecydowanie ułatwia i przyśpiesza pracę, ponieważ oszczędzasz także czas, który musiałbyś przeznaczyć na wyliczenia i dopasowywanie do potrzeb swojego Klienta. Realizacja zamówienia wraz z dostawą trwa tylko 7 dni roboczych. Szacujemy, że jest to około 30 % zaoszczędzonego czasu – Twojego czasu. To także eliminuje ryzyko błędnego wymiaru i tym samym marnowanie surowca.
​​​​​​​
Zamawiając od nas HS CUT, otrzymujesz w paczce kompletne i gotowe do złożenia zamówienie wraz z instrukcją. Dzięki temu, nie musisz dysponować magazynem do przechowywania materiałów do produkcji. Złożenie całości zajmuje około 4 godzin. Po złożeniu poszczególnych „klocków” możesz już dostarczyć gotowe drzwi przesuwne do Klienta.

Czym wyróżnia się HS CUT?​​​​​​​

 • głębokością ramy 182mm
 • głębokością skrzydła 76mm
 • wysokością złożenia 179mm
 • wysokością skrzydła 95mm - to rzadkość na tle innych systemodawców. Niższa wysokość oznacza więcej światła wewnątrz pomieszczenia
 • imponującymi wymiarami - HS CUT może osiągnąć nawet 6,5m szerokości oraz 2,8m wysokości
 • solidnymi ściankami, które gwarantują większą stabilność, trwałość, a także zwiększoną ochronę przed hałasem i skrajnymi temperaturami sezonowymi,

 • dodatkowym górnym prowadzeniem skrzydła jezdnego, niezależnie od gabarytów
 • zaawansowanymi rozwiązaniami, umożliwiającymi tworzenie dużych konstrukcji zapewniających lepsze nasłonecznienie pomieszczeń
 • dopasowaniem do potrzeb Klienta – możliwe konstrukcje z jednym, lub dwoma skrzydłami przesuwnymi
 • dodatkami - drzwi przesuwne HS CUT mogą być wyposażone w system EASY MOVE, dzięki temu możliwe jest samoczynne wyhamowanie pędu skrzydła podczas zamykania lub otwierania, tym samym unikając uderzenia skrzydła o ram
 • klasycznym designem – proste linie oraz szeroki dobór kolorystyki profila

Dodatkowe zalety HS CUT

Profile CKM Extrusion produkowane są w oparciu o najwyższej jakości komponenty i przy użyciu zaawansowanych technologicznie linii produkcyjnych. Mamy własne laboratorium, w którym sprawdzamy jakość składników, z których tworzymy mieszankę PVC. Profile tłoczone są na bazie stabilizatorów cynkowo – wapniowych co oznacza, że pozbawione są domieszki ołowiu i innych metali ciężkich. Wytworzony już profil przechodzi kolejną kontrolę jakości. Wówczas sprawdzamy między innymi geometrię, barwę czy odporność na uderzenia.
Z tak wytworzonych profili, przygotowujemy kompletne zestawy do złożenia systemu HS. ​​​​​​​

Teraz dodatkowo firma CKM Extrusion oferuje 50% rabatu na pierwszy zestaw HS CUT